O nas

INFORMATYKA W BUDOWNICTWIE to magazyn, który stanowi bardzo przydatne źródło informacji, nie tylko dla firm budowlanych, ale również dla biur kosztorysowych i architektonicznych oraz producentów. Wydawnictwo jest swego rodzaju fachowym poradnikiem w zakresie wykorzystania technik informatycznych w przedsiębiorstwie.

Artykuły w nim zawarte nie tylko przybliżają ofertę rynkową, ale pomagają w wyborze odpowiednich aplikacji. W magazynie opisywane są nowe programy przeznaczone do zarządzania, kosztorysowania i projektowania, a także aktualizacje istniejących produktów. Nie zapomniano również o programach specjalistycznych, opracowywanych dla konkretnej branży, np. rusztowaniowej. Publikowane są także artykuły i informacje o najnowszym sprzęcie komputerowym, który ma zastosowanie w ciężkich warunkach panujących na budowach.

W dziale „Aktualności” zbierane są informacje rynkowe pochodzące od producentów programów, organizacji i firm budowlanych, które takie oprogramowanie u siebie wdrażają. Nie brakuje także relacji z targów, konferencji i spotkań branżowych.

INFORMATYKA W BUDOWNICTWIE ma swoje odzwierciedlenie w Internecie. Jest nim strona internetowa www.informatykawbudownictwie.pl W stałych działach, które są odpowiednikami działów wersji drukowanej umieszczane są artykuły oraz informacje pochodzące z kwartalnika. Istnieje również archiwum, zawierające opublikowane dotychczas artykuły.

Zapraszamy do lektury naszego magazynu.

Redakcja magazynu INFORMATYKA W BUDOWNICTWIE

PODZIEL SIĘ:


- Reklama -

Polecane firmy