System inteligentnego domu z Polski. FIBARO - pierwszy salon pokazowy w Łodzi

Ocena: 0
185

Od 17 maja 2019 r. łodzianie mogą sprawdzić m.in., jak za pomocą systemu FIBARO zmniejszyć rachunki za energię lub zwiększyć bezpieczeństwo mieszkania.

Ostrzeże przed zalaniem wodą, pożarem i tlenkiem węgla. Zaalarmuje, gdy intruz wedrze się do domu, a także sam na bieżąco dostosuje pobór ciepła i prądu do warunków naszego mieszkania - to tylko kilka z wielu możliwości, jakie oferuje polski system inteligentnego domu FIBARO. Każdy łodzianin może sam to sprawdzić w pierwszym salonie pokazowym FIBARO w Łodzi. FIBARO Experience Center działa od 17 maja 2019 r. w kamienicy przy ul. Piramowicza 6.

"To miejsce dla każdego, kogo interesują nowe technologie i rozwiązania dla domu lub mieszkania - zarówno dla właścicieli mieszkań czy domów, jak i dla inwestorów, instalatorów czy architektów" - podkreśla Mikołaj Pertek, Dyrektor FIBARO na Europę Centralną. "Użycie systemu smart home pozwala nie tylko mieszkać wygodniej, ale też bezpieczniej i taniej. Przykładowo nasz rachunek za ogrzewanie może być niższy nawet o ponad 40%, jeżeli zautomatyzujemy system ogrzewania".

FIBARO jest globalną, innowacyjną marką działającą w branży internetu rzeczy (oferująca swoje rozwiązania na 6 kontynentach, w ponad 100 krajach). To jeden z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie jego elementy są projektowane i produkowane w Polsce (w Poznaniu).

Źródło i zdjęcie: FIBARO

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy