Praca wykonawcy szybsza z nową aplikacją Rockwool

Ocena: 0
297

Nowa aplikacja Rockwool została stworzona z myślą o wykonawcach ociepleń z wełny skalnej, która oferuje liczne funkcjonalności ułatwiające codzienną pracę. Eksperci znajdą tam m. in. kalkulator ilości materiałów ociepleniowych, listę szkoleń, czat na żywo z ekspertem, mapę dystrybutorów, a także praktyczne porady i filmy instruktażowe.

Dzięki aplikacji wykonawcy ociepleń mogą swoją pracę wykonywać szybciej, lepiej i bardziej profesjonalnie. Aplikacja ROCKWOOL oferuje takie udogodnienia jak kalkulator do obliczania ilości wełny skalnej - dzięki temu wykonawca w kilka sekund może poznać dokładną ilość potrzebnego materiału ociepleniowego. W zamówieniu produktów pomoże kolejna funkcjonalność - formularz, który pozwala na błyskawiczne wysłanie zapytania ofertowego do najbliższych dystrybutorów. W wyborze dystrybutora dodatkowo pomaga znajdująca się w aplikacji mapa. Wykonawcy znajdą tam również czat, dzięki któremu w trakcie prac montażowych mogą poradzić się doradcy technicznego, który pomoże im w zakresie rozwiązań izolacyjnych z wełny skalnej.

Aplikacja pozwala wykonawcom być na bieżąco z nowościami w branży - znajdują się tam informacje o najbliższych szkoleniach, na które można zapisać się przez formularz w aplikacji. Ułatwione jest również branie udziału w konkursach i akcjach specjalnych ROCKWOOL Polska - teraz zgłoszenie można wysłać również z wykorzystaniem aplikacji. Ponadto oferuje ona także materiały edukacyjne - bazę artykułów eksperckich i filmów instruktażowych, których liczba jest stale poszerzana.

"Dziś niemal nikt z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez smartfonu, który, dzięki różnym aplikacjom, coraz bardziej pomaga nam w codziennym życiu. Wychodząc z tego założenia stworzyliśmy aplikację ROCKWOOL, która ułatwia pracę wykonawcom ociepleń" - mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europy Środkowo-Wschodniej. "Wykonawcy nie muszą już szukać informacji w sieci - wystarczą 2-3 kliknięcia i mają oni dostęp do wszystkich przydatnych dla nich treści. Są na bieżąco z nowościami, mogą zapisać się na szkolenie czy też szybko przeliczyć potrzebną ilość wełny i od razu zadzwonić do najbliższego dystrybutora, by złożyć zamówienie. Dzięki temu pracują sprawniej i mogą oszczędzać więcej czasu i energii".

Źródło i zdjęcie: Rockwool

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy