Norma STANDARD 2 - nowy program w ofercie Athenasoft

Ocena: 0
2042
Norma STANDARD 2 jest przeznaczona dla szerokiego grona kosztorysantów, którzy potrzebują narzędzia prostego, wygodnego w obsłudze, a jednocześnie pozwalającego na tworzenie różnych rodzajów kosztorysów.

Zawiera nowe funkcje i możliwości m.in wyszukiwanie pozycji we wcześniej wykonanych kosztorysach, filtrowanie, grupowanie zestawień RMS, rozliczania kilku stawek VAT, wyszukiwanie błędnych wyrażeń a także automatycznie wyliczanie nakładów dodatkowych np. koszty jednostkowe transportu.

Interfejs oparty na wstążce poleceń pozwala na szybką i wygodną pracę na dostępnych kartach widoków, które zostały ustawione zgodnie z typową kolejnością tworzenia kosztorysu (od Obmiaru/Przedmiaru po Wydruki). Nowością w programie jest również wyszukiwarka poleceń "napisz co chcesz zrobić".

W Normie STANDARD 2 można również w szerokim zakresie zmieniać wydruki według własnych potrzeb i upodobań a efekt tych zmian analizować w tym samym oknie na podglądzie wydruku. Dodatkowo wydruki z programu można eksportować do wielu formatów, takich jak pdf, xls, xlsx, rtf, xml.

Wyposażona w pełną bazę 365 katalogów, Norma STANDARD 2 umożliwia użytkownikowi korzystanie z wbudowanych zestawów katalogów oraz na dodawanie własnych co zwiększa przejrzystość i szybkość dostępu do pozycji kosztorysowych. Każdy będzie mógł w łatwy sposób stworzyć własny katalog robót nietypowych dopasowany do indywidualnych wymagań.

Już dziś sprawdź wersję demo programu Norma Standard 2 na stronie www.ath.pl.

Źródło i zdjęcie: Athenasoft
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy