Bezpłatna aktualizacja bazy Sopro w programach CAD Decor

Ocena: 0
20474
Moduł Produktów Sopro to prawdziwie rewolucyjne narzędzie, będące integralną i standardową częścią programów CAD Decor 2.1 i CAD Decor PRO. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, producent oprogramowania CAD Decor przygotował darmową aktualizację bazy produktów Sopro. Od tej pory współpraca z czołowym dostawcą produktów do prac glazurniczych i budowlanych jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Sopro Polska, czołowy specjalista i lider innowacji w branży chemii budowlanej, należy do elitarnego grona firm, który do komunikacji z architektami używa zaawansowanego oprogramowania do projektowania i wizualizacji 3D. Praca z Modułem Produktów Sopro jest intuicyjna, przyjemna i szybka, a wykorzystanie jego wszystkich możliwości zapewnia nieosiągalne dotąd usprawnienie procesu aranżowania przestrzeni z wykorzystaniem fug i płytek ceramicznych.

Nowy moduł firmy Sopro w programach CAD Decor zawiera aktualną bazę klejów, fug i mas uszczelniających do każdego rodzaju okładziny we wszystkich wariantach zastosowań, które można dowolnie nanosić, edytować i wyceniać, zgodnie z najnowszym cennikiem i ofertą kolorystyczną producenta. Moduł Produktów Sopro automatycznie dobiera odpowiednie rodzaje i parametry produktów, szybko i dokładnie przelicza ilość zapraw i klejów użytych w projekcie oraz zabezpiecza przed ich niewłaściwym użyciem.


Zaktualizowana baza Sopro dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich klientów z aktywnym pakietem serwisowym. Aby pobrać najnowszą bazę produktów Sopro wystarczy zezwolić na uruchomienie aktualizatora internetowego w programie CAD Decor, co spowoduje automatyczną aktualizację bazy lub uruchomić go ręcznie.

Sopro Polska oferuje szeroki asortyment produktów, materiałów i systemów stosowanych w pracach glazurniczych, budowlanych, ogrodowych, izolacyjnych i w procesie renowacji zabytków. Produkty Sopro spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, są trwałe, wygodne w użyciu, odporne na trudne warunki i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Źródło i zdjęcia: Sopro
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy