Aluprof Alu-Digital - projekt cyfryzacji materiałów informacyjnych i technicznych

Ocena: 0
17647

Rusza program Aluprof Alu-Digital, czyli projekt cyfryzacji materiałów informacyjnych i technicznych, dotyczących systemów dostarczanych klientom przez ALUPROF.

Katalogi i instrukcje są nieodzownym elementem, potrzebnym podczas produkcji okien, drzwi, przegród wewnętrznych czy fasad. Dzięki możliwości wykorzystania elektronicznej wersji dokumentacji, firmy produkujące konstrukcje w systemach aluminiowych ALUPROF będą mogły nie tylko zrezygnować z drukowanych wersji katalogów, ale zyskają też szybki dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy danych i dodatkowych materiałów.

Co można zyskać?

"Jesteśmy firmą, która realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, troski o ekosystem i dążenia do "zero waste". Wdrażamy nowoczesne technologie w trosce o środowisko, nie zapominając o rozwoju naszych klientów. Alu-Digital to odzwierciedlenie naszej filozofii i kolejny krok wdrażanej strategii rozwoju" - podsumowuje Bożena Ryszka, Dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.

Alu-Digital to nowoczesne vademecum producenta stolarki opartej o systemy ALUPROF. Korzystanie z materiałów online umożliwia szybkie uzyskanie kompleksowych informacji o każdym elemencie i systemie aluminiowym. Błyskawiczny dostęp do aktualizowanych na bieżąco materiałów w plikach PDF eliminuje wątpliwości co do aktualności posiadanych papierowych katalogów.

Kolejna oszczędność, idąca za używaniem cyfrowych materiałów, to papier i koszty druku. Drukowanie i uzupełnianie czasem nawet kilkuset stron katalogów kilka razy w roku to marnotrawstwo czasu i funduszy. Ponadto, grube tomy dokumentacji są nieporęczne i narażone na uszkodzenia podczas użytkowania na hali produkcyjnej, a wyszukiwanie w nich konkretnych informacji to żmudny proces.

Alu-Digital - kompletna wiedza za jednym kliknięciem  

System Alu-Digital posiada nowoczesny design, nawiązujący do pozostałych serwisów internetowych polskiego producenta systemów aluminiowych. Oznacza to intuicyjny i przejrzysty układ materiałów, podobny do tego na stronie głównej - www.aluprof.eu. Kafelkowy układ menu ułatwia pracę z materiałami na ekranach dotykowych. Rysunki, zdjęcia i grafiki można oglądać w dowolnej skali i powiększeniu. Z kolei pełnotekstowa wyszukiwarka "Elastic Search" umożliwia szybkie dotarcie do informacji i elementów, wraz z precyzyjnym wskazaniem, w których plikach lub katalogach znajduje się element o danym kodzie. Co więcej, Alu-Digital daje również dostęp do dużej bazy materiałów dodatkowych, takich jak materiały szkoleniowe, animacje i filmy instruktażowe.

Zasady dołączenia do programu

Głównym i właściwie jedynym warunkiem przystąpienia do programu jest dostęp do Internetu na terenie hali produkcyjnej. ALUPROF dostarczy komputery, monitory i oprogramowanie, a także zagwarantuje wsparcie dla klientów, którzy zdecydują się na udział w Alu-Digital. Przedstawiciel ALUPROF wspólnie z klientem może wytypować optymalne miejsce na hali produkcyjnej, gdzie zainstalowany zostanie komputer oraz datę jego dostarczenia i montażu. Stanowisko Alu-Digital posiada moduł wifi, więc nie jest wymagane doprowadzenie do niego sieci komputerowej, co ułatwia lokalizację urządzenia na hali i minimalizuje ilość kabli niezbędnych do przyłączenia sprzętu.

Pracownicy zostaną przeszkoleni w zakresie korzystania z wyszukiwarki i systemu oraz otrzymają wsparcie techniczne i merytoryczne podczas jego używania. Sam sprzęt podlega gwarancji, zgodnie z polityką producenta sprzętu komputerowego.

Wszyscy klienci i partnerzy ALUPROF zainteresowani samym programem, jego warunkami i dołączeniem do Alu-Digital powinni kontaktować z regionalnym przedstawicielem firmy. W pilotażowym etapie akcji bierze udział 30 wyselekcjonowanych Partnerów Premium polskiego producenta systemów aluminiowych.

ALUPROF SA. - jeden z liderów branży w Europie

ALUPROF SA. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. - najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy w branży aluminiowej w kraju. Intensywnie działania za granicą spowodowały, że ALUPROF jest jednocześnie jednym z liderów branży w Europie. Spółka, oprócz 5 zakładów w Polsce (Bielsko-Biała, Opole, Ogrodzona, Goleszów i Złotów), posiada 9 oddziałów w Europie i USA i wchodzi na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza aluminiowe systemy okienno-drzwiowe, bramowe i roletowe. Producent oferuje także nowoczesne systemy fasadowe, przeciwpożarowe, konstrukcje antywłamaniowe oraz energooszczędne rozwiązania stosowane w budownictwie pasywnym.

Źródło i zdjęcie: Aluprof

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy